GÜMÜŞHACIKÖY

#

mask

60 yıldır "bakkal amca"lık yapıyor

Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde 60 yıldır aynı dükkanda bakkallık yapan 83 yaşındaki Kazım Erdoğan, çalışma azmi ve çocuklara sevgisiyle dikkati çekiyor Erdoğan: "Satış yapayım yapmayayım, burada oturuyorum, dükkanımı açık tutuyorum. En iyi müşterilerim çocuklar. Çocukları çok seviyorum. Onlarla konuşmak, sohbet etmek aslında bu dükkanı açık tutmamın en büyük nedeni"

Psikolojik Danışman Eğiitim & Yaşan Koçluğu

Eğitim hayatı sırasında karşılaşılan tüm problemlere profesyonel çözümler artık mümkün. Sunulan Hizmetler Algı Dikkat ve zeka testleri. Ders ve ödev takipleri ile okul ve sınav Başarısı Garantisi. Kariyer ve mesleki yönlendirme. Klinik Rahatsızlıklarda(obsesyon,Dehp,stres bozukluğu,depresyon ) Psikolojik danışma yardımı

0530 432 11 61 AHMET ELİBALLI

Profesyonel YDS - YGS - TEOG ING. Genel ING

Marmara Universitesi ingilizce Öğretmenligi mezunuyum. Senelerdir IELTS - YDS - GENEL INGİLİZCE kursları veriyorum. Yeterli dokuman takviyesi ve tecrübesiyle hedeflenen YDS puanına göre plan-program cikarilir. Ygs 5 ingilizce dersleri birebir verilir TEOG seviyesinde 7.-8. sınıflar icin ing takviyesi yapılır. 7.-8. sınıflar için KET-PET sınavlarina hazırlık kursu verilir. Genel İngilizce dersleri pre-int / advanced seviye arasında verilir. Liseden sonra üniversiteye geçtikten sonra hazırlık atlamak için birebir hazırlık yapılır. Yurt içinde ve dışında çeşitli kurumlarda tecrübe vardır , anlaşma ihtiyac olunan sinav üzerinden kur ücreti olarak yapilir.

0 (554) 528 31 91 VEYSEL KARAGÖZ

Fizik Özel Ders

YGS , LYS ders takviyeleriniz 9. ve 10. sınıflara iki haftada bir saat verilir

SAADETTİN ERDOĞMUŞ

İleri Direksiyon Tekniği

İşimde iddialıyım. Makam şoförü bonservisim ve gerekli evraklarım vardır .

Çevirmen

Turkiyede ve irlanda' da almis oldugum egitimlerle birlikte 5 yili askin bir suredir ingilizce egitimi ve ceviri imkani sunmaktayim.Turkiye' de 2 ozel kursu advance seviyesinde bitirdim ve irlanda' nin baskenti dublinde yasadim oradada ozel bir kursu advance seviyesinde bitirip döndüm.cok uygun fiyatlarla ceviri imkani ve speaking dersi vermekteyim, detaylar icin iletisime gecebilirsiniz bu arada fotograflarim dublinden, ilginiz icin simdiden cok tesekkur ederim.

0543 565 86 21 HAZRET YILDIZ

Matematik Özel Ders

Deneyimki bayan matematik öğretmeninden lise ve üniversite hazırlık için özel ders verilir

0 (532) 542 09 76 MUSTAFA UZUN

Sağlık be Marka Danışma

Özgüveni olan, Ekip kurabilme yeteneği, Kariyer odaklı çalışma yapabilecek, Öğrenmeye ve eğitim almaya açık adaylar arıyoruz. Verilecek 2 Saatlik İş Bilgilendirme Toplantımız Sonucunda Firmamızı Temsil Edecek Adaylarımızla Yollarımızı Birleştirmek İstiyoruz.

TNT AKADEMİ

Ön Muhasebeci

En fazla 40 yaşında ön muhasebe yemek ve çaya bakabilecek tesettürlü bayan eleman aranmaktadır

0(053) 495 18 88 HASAN OTO

Saha Satış Danışmanı

CLK Gurubu bünyesindeki Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş(Bursa,Balıkesir,Çanakkale,Yalova dağıtımını da yapan ) olup, Bölge Satış Bayisi olarak, Tedaşın özelleşmesiyle GSM operatörleri gibi elektriktede taşıma dönemi başladığından faturası aylık ortalama125tlyi geçen tüm aboneler indirimli olarak(daha ucuz fiyata) istedikleri özel enerji firmasına geçebilmektedir, firmamız Satış Temsilcileride sahada aktif olarak birebir müşterilere giderek abone geçişlerini yapmaktadır. Aktif satış konusunda deneyimli veya deneyimsiz, Sahada çalışmayı seven, İkna kabiliyeti yüksek, Tam gelir veya ek gelir isteyen, Yüksek prim sistemi ile büyük geliri olmasını isteyen, Tercihen; Elektrik Perakende-Telek

CLK ULUDAĞ ELEKTRİK

Bayan Sekreter

Dönüşüm temizlik ve emlak ofisinde çalıştırılmak üzere ön muhasebe bilgisayar bilen bayan personel alınacaktır. Müracatların şahsen yapılması ve bir adet resim ve cv ile yapılması rica olunur.

0542 535 22 77 DÖNÜŞÜM TEMİZLİK VE EMLAK OFİSİ

DEVAMINI GÖSTER